Facebook instagram cicha przystan przy baryczy youtube
Agroturystyka Sułów
home biuro@agroturystyka-sulow.pl +48884292003
ZAREZERWUJ NOCLEG W DOLINIE BARYCZY ON-LINE

Dom do wynajęcia – wnętrze

W tym dziale chcielibyśmy zaprezentować Państwu zdjęcia z wnętrza naszego domu, opisując przy tym jego wyposażenie odzwierciedlające prawdziwie domowe warunki jakie Państwu udostępniamy na czas wynajmu naszej agroturystyki.

Na parterze znajduje się duży salon z TV i rozkładanym narożnikiem, z którego wychodzi się na zadaszony taras i wielki ogród. Z salonem połączona jest jadalnia oraz w pełni wyposażona i funkcjonalna kuchnia (piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, lodówka, zastawa stołowa i wszystko co potrzebne do przygotowania imprezy w naszym domu. Obok jadalni znajduje się hol dla naszych pociech, gdzie mogą bawić się gdy na dworze aura nie do końca jest sprzyjająca. Na tym samym poziomie znajdują się dwie dwuosobowe sypialnie, łazienka z prysznicem oraz osobne WC.

Wchodząc schodami na pierwsze piętro, mają Państwo do dyspozycji 2 pokoje trzyosobowe oraz 1 pokój czteroosobowy, jak również łazienka z prysznicem, wanną narożną oraz WC.

Jeśli posiadają Państwo zdjęcia z pobytu w naszej agroturystyce i chcielibyście aby znalazły się one na naszej stronie internetowej – w tym lub innym dziale naszej galerii zdjęć – prosimy o wysłanie ich na adres: foto@agroturystyka-sulow.pl

 

Agroturystyka dla dzieci i dorosłych

Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważny jest wybór miejsca na urlop czy wakacje, gdy chcemy spędzić je z naszymi dziećmi i ukochanymi zwierzakami – dlatego właśnie, stanęliśmy na wysokości zadania, przygotowując naszą agroturystykę na Dolnym Śląsku, w taki sposób aby można było spędzić ten czas w gronie całej rodziny, znajomych czy przyjaciół.